Festyn w Domu Pomocy Sołecznej w Łodzi

« Przejdź do strony głównej

Zwyczajem lat ubiegłych, 24 czerwca 2014 roku w Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Kosynierów Gdyńskich 20, odbył się  festyn integracyjny. Na zaproszenie organizatorów na wspólne świętowanie przybyli mieszkańcy z Domu Pomocy Społecznej z okolic Łodzi:  Konstantynowa Łódzkiego, Ozorkowa , Wiśniowej Góry  i  Rozprza a także z kilku ośrodków z Łodzi. Między innymi:  z ul.  Spadkowej, Paradnej i Podgórnej.

Instytucje,  z którymi Dom Pomocy Społecznej przy ul. Kosynierów Gdyńskich współpracuje były reprezentowane przez:  wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi p. Jolantę Piotrowską, przełożoną  prowincjalną  Zgromadzenia  Sióstr  Służebniczek NMP NP starowiejskich s. Iwonę Zamorską,  kapelana ks. Juliusza Lasoń.

Festyn rozpoczął się od występu muzycznego i tanecznego mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, który pełnił rolę gospodarza. Następnie odbyły się zawody w unihokeju między sześcioma drużynami. Rozgrywki sportowe na specjalnym boisku, angażowały zawodników i kibiców. Było wiele radości i entuzjazmu, a na koniec uczestnicy rozgrywek otrzymali pamiątkowe medale. Najlepszym bramkarzem był p. Mirek z Domu Pomocy Społecznej z ul. Kosynierów Gdyńskich, a najlepszym strzelcem p. Sebastian z Domu Pomocy Społecznej z  Ozorkowa.

W części popołudniowej różne zespoły z poszczególnych domów opieki prezentowały swój program artystyczny. Miłym akcentem był występ dzieci z Katolickiego Przedszkola im. bł. Edmunda Bojanowskiego z ul. Rzgowskiej w Łodzi.

W przerwach między występami poszczególnych zespołów, można było skorzystać z poczęstunku na świeżym powietrzu, włączyć się w zabawę inicjowaną przez wodzirejów, zagrać w pinponga i porozmawiać z przybyłymi gośćmi.  


Więcej informacji na stronie:

www.dpsedmund.pl/

Galeria

Partnerzy i darczyńcy projektu - TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE !

to miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebie

Konto Bankowe wsparcia projektu: