Powołaniowa misja służebniczek w Jeżowie

« Przejdź do strony głównej

25 maja 2014 roku w parafii Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Jeżowie , w archidiecezji łódzkiej  na zaproszenie  proboszcza ks. Andrzeja Bednarka siostry służebniczki z zaprzyjaźnionymi osobami dawały świadectwo swego powołania zakonnego.

W czasach poszukiwania dróg  przekazu kerygmatu,  świadectwo życia  zjednoczonego z Bogiem przez złożoną profesję zakonną wydaje się być potwierdzeniem realnej obecności Boga we współczesnym świecie.

Zamysł ewangelizacji przez świadectwo rodzi się w wielu sercach służebniczek i już w niektórych miejscach posługi sióstr w  konkrecie jest realizowany. Kolejne wyjazdy łódzkiej ekipy służebniczek z ewangelizacyjnym świadectwem są zaplanowane. Najbliższy wyjazd już 7 czerwca na Pola Lednickie.

Podczas głoszonego  słowa świadectwa  w parafii w Jeżowie s.  Anna Potręć,  s. Ewelina Górska i s. Paulina Mazurek informowały zainteresowane osoby o spotkaniu młodych, które odbędzie się  w dniach 27-28 czerwca b.r. w domu zakonnym przy ul. Biegańskiego 10 w Łodzi.  W programie spotkania młodych ze służebniczkami przewidziana jest: Eucharystia,  wieczór uwielbienia, spotkanie z marzeniami,  podchody, mecz siatkówki ze służebniczkami i powitanie wakacji przy ognisku.  

Partnerzy i darczyńcy projektu - TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE !

to miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebie

Konto Bankowe wsparcia projektu: