‹‹ Powrót

DPS

Do dzieł prowadzonych przez Prowincję Łódzką Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP należy  Dom Pomocy Społecznej im. bł. E. Bojanowskiego w Łodzi przy ul. Kosynierów Gdyńskich 20.

Rozpoczęcie działalności Domu  datuje się na rok 2002. Sam budynek w którym przebywa 120 osób przewlekle chorych  psychicznie z miasta Łodzi i województwa łódzkiego ma długą historię opieki i leczenia. Posługa sióstr służebniczek wśród chorych i cierpiących zarówno w lecznictwie zamkniętym jaki i otwartym  oraz w domach prywatnych nie ogranicza się tylko do umiejętnej pielęgnacji i niesienia ulgi wszelkimi sposobami na jaki może zdobyć się prawdziwa dobroć serca przynaglana miłością ewangeliczną, ale zabiega  o dobro duchowe swoich podopiecznych.

Dom Pomocy Społecznej w Łodzi położony jest w pięknym otoczeniu parkowym, a jego  warunki bytowe i cały proces terapeutyczny oraz  rehabilitacyjny służy tworzeniu rodzinnej atmosfery. Każda osoba z personelu włącza się w prowadzony proces terapii i często staje się jedną z najbliższych osób dla mieszkańców domu.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP

im. Bł. Edmunda Bojanowskiego

ul. Kosynierów Gd. 20

93-357 Łódź                                                           

tel. /42/ 646-11-70

fax /42/640-94-35

www.dpsedmund.pl

dyrektor - s. Małgorzata Kusiak

wicedyrektor – s. Katarzyna Purzyńska

Partnerzy i darczyńcy projektu - TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE !

to miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebieto miejsce czeka na Ciebie

Konto Bankowe wsparcia projektu: